מערכת ניהול לארגון

מערכת מתכללת לניהול לקוחות, הצעות מחיר, הזמנות, הנהלת חשבונות, מלאי, לוחות בקרה למנהלים ועוד.
נהלו את היום-יום שלכם, בעברית ובמקום אחד.

בשליחה, אתם מאשרים לקבל מידע פרסומי מווידו פתרונות. אל תדאגו, לא נחפור.

פתרונות שיטיסו אתכם למעלה🚀

ווידו פתרונות מפתחת לארגון שלכם מערכות מתקדמות שיעזרו לכם להמשיך ולצמוח.

אפיון מערכות ואתרים

מיפוי ותכנון תהליכים עסקיים ע"י יועצים עסקים, מומחי מערכות מידע ובמידת הצורך גם אנשי פיננסים. תכנון נכון של מבנה המערכת הוא מילת המפתח.

הטעמת מערכות מידע

פיתוח מערכות מידע תוך פיתוח מבנה המערכת, אוטומציות ואינטרגציות לכל הכלים שאתם צריכים. הגיע הזמן להפוך את העסק למכונה אוטומטית.

פיתוח אפליקציות מובייל

פיתוח אפליקציות מתאימות לכלל הפלטפורמות, התאמה לכל גרסאות Android וiOS. עבודה מול מפתח משלב איפיון והקמת הסטארט-אפ עד להפצת האפליקציה לחנויות השונות ושיווקה. 

פיתוח ממשקים תומכים

בכל ממשק בין אם מדובר באפליקציה, מערכת או אתר, אנחנו נדע להכנס לרגע לראש של הגולש ולהבין מה יגרום לו ללחוץ על הכפתור נכון ופשוט להתמכר למגנון שאותו נקים יחד אתכם.

הקמת אתרי תדמית

אתר תדמית הוא נכס דיגיטלי של ממש שיהווה כרטיס ביקור ויגדיל לכם את הפעילות העסקית והחשיפה של העסק שלכם ברשת. נלווה אתכם צעד, צעד ושלב שלב עד לרגע ההשקה.

הקמת חנויות אינטרנטיות

הגיע הזמן לעבור לדיגיטל. בעלי עסקים שהשכילו והחלו בהקמת חנות אינטרנטית הגדילו את נפח המכירות שלהם בצורה משמעותית. הקמה או בניית חנות אינטרנטית היא מצרך חובה לכל עסק בישראל.

מומחים בזה, אוהבים את זה❤️

כיום כל ארגון בתחומו זקוק לטכנולוגיה מתקדמת על מנת להרחיב את היקף הפעילות העסקית ואפילו מערכת לניהול קשרי לקוחות שתסייע לו בצמיחה עקבית, מעקב אחר לקוחות וניהול קשרי הלקוחות של החברה ובכך תאפשר למנהלי הארגון לראות סיכומי נתונים בכל תהליכי הארגון. אנו מזמינים אתכם לצעוד איתנו יחד לדרך חדשה שהתוצאה שלה תאפשר לכם ביום שאחרי להכנס לארגון חדש! ארגון שבו חוסכים מאות שעות עבודה, ארגון שבו המערכת עובדת בשבילכם.

רועי בן דור
מנכ"ל ובעלים.

הצטרפו למאות הלקוחות המרוצים🕺🏻💃🏻

דילוג לתוכן