פיתוח אתרי תדמית

אתר תדמית הוא נכס דיגיטלי של ממש שיהווה כרטיס ביקור ויגדיל לכם את הפעילות העסקית והחשיפה של העסק שלכם ברשת. 

אנחנו בווידו נלווה אתכם צעד, צעד ושלב שלב עד לרגע ההשקה.

יש לכם עסק או מוצר? אתם מתכננים אירוע או הרצאה ורוצים להגיע לכמה שיותר אנשים? אתרי תדמית הם הפתרון בשבילכם. 

בואו נצלול קצת פנימה ונסביר לכם בדיוק מה האפשרויות העומדות בפניכם אצלנו…

אז מה הם בעצם אתרי תדמית ואיפה אנחנו נכנסים לתמונה?

אתרי התדמית מתחלקים לרוב לשני סוגים עיקריים:

אתרי WEB

יש לכם מוצר או חברה? אתם רוצים ליצור אתר שיציג את מה שאתם עושים? את העסק או המוצר, את העובדים, את השירותים שלכם, את הסיפור, התהליך או כל דבר אחר שתרצו? כל אלו, חלקם וכולם יוכלו לבוא לידי ביטוי באתר אינטרנטי. 

היתרון בפיתוח אתר תדמית לעסק שלכם הוא שהעסק שלכם הופך למוצר של ממש, עם קישור אינטרנטי אותו תוכלו להציג ולפרסם בכל פלטפורמה שתרצו. 

אתר web יאפשר לכם להציג את העבודות והתוצרים שלכם, לקדם את האתר בגוגל וברשתות החברתיות וכך להיחשף לקהל לקוחות רחב יותר.

דפי נחיתה

דף נחיתה הוא בעצם עמוד יחיד. בדומה לאתר אינטרנט, גם דף הנחיתה מגיע בתצורה של קישור אינטרנטי אבל במקרה הזה הוא מיועד לעמוד ספציפי. בדך נחיהת לרוב נבחר להציג מוצר/שירות ספציפי, וובינר או טופס הרשמה והצטרפות וכדומה. בדף נחיתה לרוב לא יתאפשר מעבר בין מגוון עמודים. 

היתרון בדף נחיתה הוא שיש אפשרות למעשה לעצב מספר של דפים, כאשר כל אחד רלוונטי למוצג אחר ולעיתים גם למטרה אחרת. דף נחיתה יבטיח שהגולשים שלכם יגיעו לעמוד ספציפי ויחשפו למידע שאליו אתם מכוונים. 

ומה אנחנו עושים?

אפיון ועיצוב חווית משתמש

כחלק מעיצוב אתר התדמית שתבחרו, אנחנו נדאג לעצב אותו באופן כזה שינגיש ללקוחות שלכם את החוויה הטובה ביותר. תוך שימוש בידע הרלוונטי ובכלים שרכשנו לאורך השנים אחרי עבודה עם חברות ועמותות מהגדולות בארץ, אנחנו ננגיש ללקוחות שלכם את האתר בצורה שתתכתב עם המטרה שלו וכך ניצור flow נעים וכייפי למשתמשים שלכם. 

בנוסף, אנחנו נדאג לעצב לכם את האתר באמצעות הכלים המתאימים ביותר לצורך שלכם ול"וויז'ן" שתרצו. לאורך התהליך ניצור לכם "ספר מותג" ונפעל לפי פלטת הצבעים והדגשים שתבחרו או שנבחר יחדיו כחלק מהתהליך. 

אנחנו מאמינים שלכל אתר יש את הייחודיות שלו, ואנחנו נדאג למצוא וליצור אותו גם עבורכם. 

התאמה לגרסת מובייל

כחלק מההתקדמות הטכנולוגית, גם אנחנו מבינים שזה לא מספיק שיש לכם אתר תדמית אינטרנטי לעסק שלכם. כמה שהעיצוב יהיה יפה ונכון למשתמש בגרסת המחשב, כיום הוא גם צריך להיות מותאם לגרסת המובייל, ככה שכל מי שירצה יוכל לפתוח את הקישור שלכם בכל מכשיר.

איזה מבאס זה לפתוח אתר בפלאפון ולגלות שחווית המשתמש היא גרועה, נכון? שאי אפשר לראות כלום והכל קופץ פתאום ונראה מוזר, למרות שהאתר עצמו מהמם כשפותחים אותו במחשב… 

בדיוק בשביל שזה לא יקרה אנחנו נדאג תמיד להתאים לכם את האתר גם לגרסת המובייל שלו, בהתאם לצורך שלכם. בין אם מדובר בחנות או בקידום של מוצר ספציפי, נדאג לוודא שהכל נראה בצורה הטובה ביותר ושכל האפשרויות מתקיימות, בלי קשר לסוג המכשיר עליו נפתח את האתר. 

הטמעה ואבטחה

אצלנו אנחנו לא רק נדאג לעצב לכם את האתר, עם הפיצ'רים המתאימים והעיצוב הנכון והאסתטי, אנחנו נעשה את זה באופן תהליכי ונשתף אתכם לאורך כל הדרך במה שאנחנו עושים כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר. 

אחרי שהאתר יהיה מוכן, אנחנו נשלח לכם הסבר מפורט איך גם אתם תוכלו לשנות ולערוך אותו בהתאם לתוכן הרלוונטי והמתעדכן שלכם לאורך הזמן. 

אבל לא רק, אנחנו נדאג לשמור על האתר שלכם מאובטח לאורך כל הדרך, נשמור על המערכות שלו ועל הנתונים שבו. נדאג לקשר אליכם את הכל, ובצורה הפשוטה ביותר, ככה שההתעסקות שלכם עם האתר תהיה מינימלית אבל הנראות והחוויה בו יהיו מקסימליים. 

חושב להקים אתר תדמית?

אתר תדמית הוא נכס דיגיטלי של ממש שיהווה כרטיס ביקור ויגדיל לכם את הפעילות העסקית והחשיפה של העסק שלכם ברשת.

נלווה אתכם צעד, צעד ושלב שלב עד לרגע ההשקה.